Marcusovo poděkování

Rádi bychom na tomto místě poděkovali především našim rodinám a nejbližším přátelům za bezmeznou podporu a pomoc.
Marcus Café & bar vznikl díky neuvěřitelné souhře náhod a štěstí. Na začátku jsme byli jen my - dva obyčejní kluci - a jeden společný sen. Na cestě za jeho splněním jsme postupně začali narážet na různé překážky, ale také na nové lidi, kteří nám je pomohli překonat. Ačkoli myšlenku Marcus Café baru jsme prapůvodně rozvíjeli sami v malém kamrlíku kdesi na periférii Prahy, o to, že Marcus můžete skutečně navštívit, se zasloužilo mnoho a mnoho šikovných lidí. Proto dovolte poděkovat i všem dalším, bez kterých by příběh Marcusu nebyl nikdy dopsán až do finále.

Přemkovi Kokešovi

http://www.kokespartners.cz/cs/

Který se k nám připojil jako vůbec první. V časové ose by se objevoval už od začátku roku 2015. Přestože jsme mu naším rozpočtem neustále svazovali ruce, dokázal pro Marcus Café & bar navrhnout skvělý funkční interiér. To krásné průčelí můžete obdivovat také jeho zásluhou. 

Projekci staveb Němec

http://www.nemec-projekce.cz/

Za projektovou dokumentaci k rekonstrukci Marcus Café baru. Především pak panu Ing. Antonínu Němcovi za jeho nezdolnou trpělivost a ochotu řešit problémy, ke kterým jsme postupně došli.

Stavební firmě DRUP Lanškroun s.r.o.

http://www.drup.cz/

Za veškeré stavební práce provedené při rekonstrukci. Jmenovitě bychom rádi poděkovali stavbyvedoucímu Miroslavu Indrovi a Davidovi Jirgesovi za stavební dozor a konzultace jednotlivých etap stavby.

Sklenářství Šulák

http://www.sklenarstvisulak.cz/

Za perfektní spolupráci a ochotu. Vyjma skleniček vytvořili v Marcus baru všechny skleněné věci právě oni a jejich práci nemůžeme než doporučit.

Jiřímu Kučíkovi

tel. číslo: 608 138 821

Tuzemskému všeumělovi s prakticky nevyčerpatelným pracovním fondem, jehož zručné ruce vyrobily pro Marcus Café bar nádhernou výlohu. Vděčíme mu také za veškeré sádrokartony. Zvládá i zedničinu.

Truhlářství Vitouch

http://www.truhlarstvivitouch.cz/

Za veškerý nábytek výráběný nám na míru s takovým důrazem na detail, jaký sami vyznáváme.

Zámečnictví Šenkýř

http://www.senkyrz.cz/

Kterému vděčíme za precizní realizaci námi navrhovaných nerezových van na led, speciálních dřezů a dalšího vestavného barového vybavení.

Drahomíru Javorkovi

Který s námi stavbu začínal (kompletně rozkopal, chceme-li být důslední) i finišoval, děkujeme za kompletní osazení zdravotechnikou, nové rozvody vody a kanalizace.

Petru Markovi

tel. číslo: 724 665 937

Jsme zavázáni za to, že zvládl pro Marcus Café bar dát do kupy rozsáhlou elektroinstalaci a udržet se při tom po celou dobu v pozitivní náladě.

kvartetu zedníků

Františku Motyčkovi (tel. 775 367 913), Michalu Chromcovi, Standovi Svobodovi a Radkovi Markovi, kteří nám nechali nahlédnout do kuchyně tohoto důležitého řemesla. Díky nim umíme kromě shakeru držet v ruce lžíci a kleťák. 

Josefu Koppovi

tel. číslo: 606 586 353

Který zvládl položit dlažbu a obklady v prostorách Marcus Café baru přesně podle našich požadavků. Nemuseli jsme tak hledat všechny čerty, ke kterým nás posílali jiní obkladači.

Janu Urbanovi

http://www.urban-ak.cz/

Za profesionální právní poradenství s lidským přístupem. Rozhodně doporučujeme.

firmě Jílek Lanškroun, s.r.o.

Za perfektní správu účetnictví bez zbytečné zátěže pro nás.

Janu Rybaříkovi

http://www.onemark.cz/

Za tvorbu těchto i předchozích webových stránek, a to včetně všech našich výdobytků i limitů. Jemu i celé jeho rodině chceme poděkovat i za to, jakými lidmi jsou a za upřímnou podporu, kterou jsme z nich po celou dobu cítili. 

Radkovi Tejklovi

http://webovekonzultace.cz/

Za trpělivost při práci na grafickém návrhu loga Marcusu.

Pétě Vávrové

http://www.vavrovap.com/

Milé dívce ze zdejších luhů a hájů, která zkrášlila Marcus bar svými malbami. V současné době pro nás navrhuje i různé obaly. Můžete jí kontaktovat a určitě ráda vytvoří nějaké dílko i pro Vás.

 

a mnoha dalším...

DĚKUJEME! Tomáš a Ondra